محل تبلیغات شما

.*

مصاحبه بيژن ذوالفقارنسب را مي‌خوانم و مو به تنم سيخ مي‌شود: كالدرون را با بررسي قراردادش بيرون كنيد و برانكو را بياوريد. هيچكس مثل برانكو نمي‌تواند به پرسپوليس كمك كند.» خدايا كجاي تاريخ گير انداخته‌اي ما را؟ انگار نه انگار درست چهار سال پيش در چنين روزهايي، دكتر بيژن روي آنتن زنده تلويزيون برانكو را شست و گذاشت كنار. برانكو آن زمان فصل اولش را در پرسپوليس مي‌گذراند و ذوالفقارنسب كه كارشناس بازي با ملوان بود، بين دو نيمه آب پاكي را روي دست عالم و آدم ريخت؛ اينكه از برانكو آبي براي قرمزها گرم نمي‌شود، اينكه فقط ادعايش مي‌شود تاكتيك بلد است، وگرنه در زمين چيزي پيدا نيست. جل‌الخالق كه امروز همان برانكو تنها مرهم دردها شده و براي بازگرداندنش، كالدرون را بعد از فقط شش بازي بايد بيرون كنند.

فقط هم دكتر» بيژن نيست؛ خيلي از ديگر كساني كه امروز زير بيرق برانكو سينه مي‌زنند و از اسم او چماقي عليه مربي آرژانتيني ساخته‌اند، روزهاي اول به خون مربي كروات تشنه بودند. ضيا عربشاهي مي‌گفت برانكو فقط به درد تمرين دادن مي‌خورد، حميد درخشان مي‌گفت: آقايان پروفسور آوردند كه پرسپوليس را دست كند، اما ببينيد چه كرده. من اين نتايج را گرفته بودم دارم مي‌زديد» و البته مرتضي فنوني‌زاده هم كه الان بعد از هر باخت كالدرون منتظر اولين تماس خبرنگاران است، زماني به برانكو لقب دندان پوسيده» داده بود. از حافظه ضعيف افكار عمومي كه انتظاري نيست، اما خوب است خود آقا مرتضي مصاحبه‌اش در بيست‌وپنج مرداد نودوپنج را بخواند و ببيند چطور بعد از فقط سه بازي، برانكو را سلاخي كرده بود.

كاش يك نفر براي اين قبيله واژه خجالت» را هجي مي‌كرد تا امروز تاريخ را چنين مضحكه‌وار تكرار نكنند، كه از آن قضاوت‌هاي عجولانه عبرت بگيرند و اين دفعه لااقل تا نيم‌فصل به مربي جديد فرصت بدهند؛ به مردي كه تيمش در مشهد بيش از ده بار روي زمين خط دفاع شهر خودرو را شكافت و كاري كرد كه زميني‌بازترين تيم ليگ در تمام طول بازي فقط سانتر كند. اصلا حرف شما درست؛ بايد كالدرون را بيرون كنند و برانكو را برگردانند، اما خداوكيلي اگر برانكو برگشت و به هر دليلي مثل قبل موفق نبود، لااقل آنقدر حيا داشته باشيد كه با اولين زنگ خبرنگاران پنبه مربي كروات را نزنيد، نگوييد دوره‌اش گذشته و بازگشتش مثل برگشتن زيدان به رئال اشتباه بود. هرچند از جماعتي مثل شما چيزي جز اين انتظار نمي‌رود. بيچاره ملتي كه خط و ربط فكري‌شان از شماست.

* ورزش مدیا

كاش خاك براي شهدا خبر نبرد

بیله تلویزیون، بیله گزارشگر!

تبلیغ ماست و او که تبلیغ ماست

برانكو ,كه ,فقط ,مثل ,مربي ,كالدرون ,برانكو را ,بعد از ,كه امروز ,مربي كروات ,از فقط

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها